Strona głównaO firmie
O firmie

Wielki mały sklep

Nieduży sklepik, ale się liczy, bo to na Głównej - Wałbrzyski Sklep Papierniczy.

Początek szkoły już blisko, więc zadam pytanie, czy masz już wszystko?

Idziesz po kredki ?

Szukasz brystolu?

Tak, czy inaczej, dobrego dokonaj wyboru.


Tu kupisz co trzeba, pomoże sprzedawca - jak anioł z nieba. Za ladą stoi Pani Marzena, przyjazna mina to jej domena. Lubi doradzić, chętnie podpowie, co jest najlepsze, każdy się dowie.

Czy trzeba więcej zachęty ? To dodam, że asortyment jest duży i piękny ! Wyjątkowe mają pióra oraz torby na prezenty. Artykułów kreatywnych jest tu bez liku są wszelkie pędzelki w przepięknym słoiku. Nawet jak tylko po ksero przyjdziesz na pewno z pustą ręką nie wyjdziesz! Cały sklep w szwach pęka od artykułów dla przedszkolaka, ucznia i dla studenta. Jeden chce piórnik, drugi markery - dla tego sklepu nie ma bariery.Bloki, kleje, wycinanki, farby, gumki i składanki, wszystkiego dzisiaj się nie wyliczy - każdy wie, co prowadzi sklep papierniczy. Ja zacieram z zadowolenia łapki, bo tu dostałam na książki okładki. W sklepie przytulnie i kolorowo, przepiękne kartki nad Twoją głową. Dobre rzeczy mają, o klienta bardzo dbają. Dobrą markę swą budują bo z pendrive’a też drukują. Więc nie markety i nie stragany, jeśli chcesz porządne rzeczy - do Papierniczego zapraszamy !

O tym, że załoga sklepu jest kosmicznie bombowa zapewnia Was

“Fiolet-owa”


“Z przyjemnością dzielę się tym wierszykiem, napisanym przez stałego klienta, jest bardzo miłą premią, za moją obsługę w sklepie papierniczym.”

… jeśli chcielibyście sprawdzić ile w nim jest prawdy to sklep łatwo znajdziecie na Piaskowej Górze. Stali klienci mogą liczyć na rabaty. W sklepie można wydrukować w kolorze strony internetowe oraz pliki tekstowe i graficzne prosto z pendrive’a lub po przesłaniu na email. Powinni o tej możliwości drukowania pamiętać studenci i wszyscy, którzy nie mają dostępu do drukarki w domu lub pracy.
Marzena Szustek
właściciel, zabiegający o satysfakcję klientów :)


Kontakt ze sklepem: tel. 668 163 968, email: papierniczy.piaskowagora@gmail.com facebook.com/papierniczy.piaskowagora

Lokalizacja: Wałbrzych, Piaskowa Góra, ul. Główna 9 (na przeciw przychodni NZOZ - pod filarami, przy Pasmanterii)

...jest pusty

Kanały RSS
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.